Стала бабусею у... 23 роки: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03
Стала бабусею у... 23 роки: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Ну й традиції!

Фото Znaj.ua.

Стала бабусею у... 23 роки: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса

Жінка походить з родини, де дівчат видають заміж з дитинства

23-річна циганка румунського походження Рифка Станеску занесена в Книгу рекордів Гіннесу як наймолодша бабуся у світі, повідомляє Znaj.ua.

Коли старшій доньці виповнилося 10 років, вона вийшла заміж, а в 11 народила сина на ім'я Іон.

Так, у віці двох років, Станеску була обіцяна до шлюбу її батьком синові успішного комерсанта. Але, коли дівчинці виповнилося 11 років, вона закохалася в 13-річного продавця ювелірного магазину, що був розташований по сусідству. Батько погрожував дівчинці ганьбою на випадок, якщо вона виявиться займаною, інакше родина нареченого повинна була повернути його обраницю разом з приданим.

Попри погрози батька, Рифка таємно вийшла заміж за свого чоловіка, і вже в 12 народила первістку. Лише після народження доньки Марії та сплати родиною нареченого 500 тисяч румунських леїв (це понад 120 тисяч гривень) батько прийняв зятя до родини.

Через рік у сім'ї Станеску ще народився син. А коли старшій доньці виповнилося 10 років, вона вийшла заміж, а в 11 народила сина на ім'я Іон. Нині мати ходить до школи, а бабуся займається вихованням онука, якого, до речі, вже заручили з 8-річною дівчинкою.

Читайте також: На Київщині виростили лохину-рекордсменку: абрикоси проти неї – наче ліліпути.