Рівнянку, яка встромила синові ножа в груди, відправлять у психіатричний заклад - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Рівнянку, яка встромила синові ножа в груди, відправлять у психіатричний заклад

Фото ілюстративне.

Фото Рublicdomainpictures.

Рівнянку, яка встромила синові ножа в груди, відправлять у психіатричний заклад

Психолого-психіатричною експертизою жінку визнано неосудною

За процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратуризавершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незакінченого замаху на умисне вбивство сина 40-річною жителькою Рівненського району (ч. 3 ст. 15 ч. 1 ст. 115 КК України), повідомляє Прокуратура Рівненської області.

Після удару юнак прокинувся і сам викликав поліцію та медиків. Поранення було непроникаюче, тож лікарям вдалось врятувати дитину.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 23 квітня цього року, перебуваючи в будинку за місцем свого проживання, у с. Біла Криниця Рівненського району, жінка вдарила ножем в груди свого сплячого 15-річного сина. Після удару юнак прокинувся і сам викликав поліцію та медиків. Поранення було непроникаюче, тож лікарям вдалось врятувати дитину.

Психолого-психіатричною експертизою жінку визнано неосудною, відтак Рівненська окружна прокуратура звернулась до Рівненського районного суду з клопотанням про застосування щодо обвинуваченої примусових заходів медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із суворим наглядом.

Читайте також: Звільнять водія маршрутки, який відібрав у пари мобільний телефон.