Чоловік хотів скинути дитину з балкона: з'явилися деталі жахливої історії (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Чоловік хотів скинути дитину з балкона: з'явилися деталі жахливої історії (Фото)

Тривають слідчі дії.

Фото Управління у справах дітей Первомайської міськради.

Чоловік хотів скинути дитину з балкона: з'явилися деталі жахливої історії (Фото)

Мати малюка зовсім за ним не доглядала, разом зі своїм співмешканцем вона зловживає спиртним

На Миколаївщині трапилася кричуща історія. У Первомайську нетверезий чоловік хотів скинути однорічну дитину з балкона. Тепер з'явилися подробиці жахливого інциденту.

Про ситуацію представники Управління у справах дітей Первомайської міської ради розповіли в Facebook.

Так, 2 серпня в Управління у справах дітей надійшла скарга від небайдужих жителів Первомайська. Крім цього, з аналогічною скаргою надійшло звернення і в поліцію. Жителі триповерхового будинку повідомили про свою сусідку і її співмешканця, який намагався викинути малюка з балкона.

Її син грав на підлозі, він був роздягненим і голодним.

За словами свідків події, мати дитини зовсім за ним не доглядала, разом зі своїм співмешканцем вони зловживають спиртним. Співробітники правоохоронних органів виїхали на місце інциденту і встановили, що в квартирі, де проживає малюк, панує антисанітарія.

В Управлінні у справах дітей Першотравневої міської ради розповіли, що у малюка з їжі на момент їх візиту була тільки молочна суміш. Умови перевірки шокували.

У кімнаті квартири представники відомства виявили нетверезу матір дитини, яка спала. А її син грав на підлозі, він був роздягненим і голодним. Дитині всього 1 рік і 3 місяці.

У квартирі був безлад і чітко відчувався запах алкоголю. Відзначається, що мати і дитина були брудними, від них відчувався неприємний запах. У жінки є ще троє дітей, проте вони з нею не живуть і знаходяться у своїх родичів.

«Співробітники Управління у справах дітей забрали голодного малюка і помістили під спостереження лікарів. У матері є час для того, щоб останній раз подумати про життя власної дитини і змінити своє ставлення до виховання сина», - вказали у відомстві.

Відносно матері складуть адміністративний протокол за статтею про невиконання обов'язків по вихованню дітей.

Читайте також: Вдарив не менш ніж 10 разів тупим предметом: нові деталі вбивства 6-річної дівчинки.