На Волині майстер лісу завдав державі шкоди на понад 400 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
На Волині майстер лісу завдав державі шкоди на понад 400 тисяч гривень

Останнє слово – за судом.

Фото Pixabay.

На Волині майстер лісу завдав державі шкоди на понад 400 тисяч гривень

Його судитимуть

На Волині майстер лісу постане перед судом за службову недбалість, якою державі завдано шкоду на понад 400 тисяч гривень

Прокурори галузевого відділу Волинської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт у розслідуваному слідчими другого слідчого відділу (із дислокацією у місті Луцьку) ТУ ДБР у Львові кримінальному провадженні про вчинення майстром лісу одного з лісництв державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство» службової недбалості, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам ( ч. 2 ст. 367 КК України).
Слідство встановило, що лісівник упродовж березня-травня 2020 року незаконно допускав проведення на ввіреній йому території рубок дерев, які не були відведені в рубку.

Такими діями майстра лісу державі завдано шкоду на суму понад 411 тисяч гривень.

Такими діями майстра лісу державі завдано шкоду на суму понад 411 тисяч гривень – і за це він відповідатиме перед судом.

Зауважимо, що санкцією ч. 2 ст. 367 КК України за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом державним інтересам, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Читайте також: Волинянина засудили на шість років за наркозлочини.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області