Лучанин колекціонує футболки відомих футболістів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08
Лучанин колекціонує футболки відомих футболістів

Лучанин був активним учасником футбольних фан-клубів, часто їздив на зустрічі з футболістами.

Лучанин колекціонує футболки відомих футболістів

Лучанин Артур Косюр має цікаве хобі – колекціонує футболки відомих гравців різних футбольних клубів. Хлопець вже зібрав більше 30 штук. У його колекції – футболки гравців ФК «Волинь» та інших українських команд й навіть футболіста легендарного іспанського клубу «Реал Мадрид»

Артур Косюр розповів для Інформаційного агентства ВолиньPost, що цікавитися колекціонуванням футболок гравців почав приблизно чотири роки тому. Тоді лучанин був активним учасником футбольних фан-клубів, часто їздив на зустрічі з футболістами.

«Тоді мені подарували першу футболку. Це була футболка гравця ФК «Волинь» Романа Світличного. З того часу я почав їх колекціонувати, знайомитись та спілкуватись з різними гравцями. Зараз у мене вже є більше 30 футболок», - пригадує Артур Косюр.

Наразі в колекції Артура Косюра є футболки волинських футболістів (Роман Світличний, Дмитро Козьбан, Денис Кажанов, Сергій Сімінін, Тарас Михалик), а також гравців інших клубів (до прикладу, Руслана Маліновського, Олександра Зінченка, Дениса Шеліхова).

«Моя улюблена футболка належала відомому українському футболісту Олександру Шовковському. Він грав у ній у матчі Ліги Європи», - зауважив Артур Косюр.

«Моя улюблена футболка належала відомому українському футболісту Олександру Шовковському. Він грав у ній у матчі Ліги Європи», - зауважив Артур Косюр.

Лучанин також пишається тим, що має футболку гравця легендарного іспанського клубу «Реал Мадрид» Луки Модрича. Її для Артура Косюра подарував його знайомий – футболіст із юніорського складу ФК «Шахтар».

За його словами, поповнювати колекцію буває доволі непросто. Проте Артур Косюр не має наміру зупинятися та хоче і далі поповнювати зібрану кількість футболок. Вчора, 3 серпня, хлопець отримав футболку гравця ФК «Полісся» (Житомир) Романа Адаменка.

Читайте також:Сергій Ребров очолить футбольну збірну України