Лучанина за поширення двох порнокартинок оштрафували на 17 тисяч гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
Лучанина за поширення двох порнокартинок оштрафували на 17 тисяч гривень

Не даремно поліцейські свій хліб їдять.

Фото Pixabay.

Лучанина за поширення двох порнокартинок оштрафували на 17 тисяч гривень

Вирок можна оскаржити у Волинському апеляційному суді протягом 30 днів з дня його проголошення

Житель обласного центру, який завантажив з інтернету дві порнорафічні картинки, а згодом поширив їх у мережі, отримав штраф у 17 тис. грн. Також чоловік заплатить майже дві тисячі грн в користь держави. У скоєному обвинувачений розкаявся.

У суді чоловік у скоєному зізнався, розкаявся та попросив суворо його не карати.

Як йдеться у вироку Луцького міськрайонного суду від 2 серпня, інцидент стався у травні 2020 року, передає Zaxid.net. Житель Луцька завантажив дві порнографічні картинки із інтернету, а після цього поширив їх «для вільного перегляду необмеженого кола користувачів».

Читайте також: Кидалися столами і стільцями: на Світязі побилися відпочивальники (Фото).

У суді чоловік у скоєному зізнався, розкаявся та попросив суворо його не карати. У матеріалах справи зазначено, що обвинувачений офіційно не працює, має вищу освіту, на обліку у психіатра не перебуває та раніше судимості не мав.

Суд визнав чоловіка винуватим у скоєнні злочину за ч.1 статті 301 (розповсюдження і зберігання порнографічних предметів) і призначив покарання у вигляді 17 тис. грн штрафу. Також обвинувачений заплатить понад 1,7 грн в користь держави за проведення експертиз.