Вірменія оголосила про розміщення російських прикордонників на кордоні з Азербайджаном - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.65 € 31.52
Вірменія оголосила про розміщення російських прикордонників на кордоні з Азербайджаном

Куди ж без Москви...

Ілюстрація zikua.tv

Вірменія оголосила про розміщення російських прикордонників на кордоні з Азербайджаном

Невже ситуація знову загострюється...

Російські прикордонники розміщені в Тавушській області, яка межує з Азербайджаном на північному сході Вірменії.

Про це повідомили в Міноборони Вірменії, передає «Європейська правда» з посиланням на «Интерфакс».

Російські прикордонники розміщені в Тавушській області, яка межує з Азербайджаном на північному сході Вірменії.

«На ділянці села Воскепар Тавушської області розміщені російські прикордонники», - заявили в пресслужбі вірменського військового відомства. Там додали, що йде будівництво «приміщень тилового забезпечення».

У Міноборони зазначили, що процес здійснюється в рамках вірмено-російського співробітництва.

Разом з тим міністр оборони Вірменії Аршак Карапетян в четвер на засіданні колегії відомства доручив «виключити будь-які спроби просування противника або поліпшення позицій».

12-13 травня підрозділи армії Азербайджану увійшли на територію Вірменії в Сюнікській і Гегаркунікской областях. Вірменія в зв'язку з цим звернулася до ОДКБ, а в.о. прем'єр-міністра Нікол Пашинян попросив президента Росії Владіміра Путіна про сприяння.

12 червня Пашинян повідомив, що обговорює з Москвою питання про розміщення російських прикордонників в прикордонній лінії з Азербайджаном зі сходу до півдня Вірменії.

14 липня загострилася обстановка на кордоні Вірменії з Нахічевань на ділянці населеного пункту Ерасх. Тоді Міноборони Вірменії повідомило про загибель вірменського військового в результаті пострілу з боку ВС Азербайджану. Міноборони Азербайджану у відповідь звинуватив ЗС Вірменії в обстрілі позиції азербайджанських військових і пораненні азербайджанського військовослужбовця. З 19 липня перестрілка на кордоні відновилася.

Читайте також: Володарка сьогоднішньої, 9-ої української бронзи в Токіо: «Мамо, я це зробила!».