Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
Спека в серпні різко піде на спад, але восени буде два бабиних літа: прогноз синоптика

Погода покаже свій характер.

Фото Pixabay.

Спека в серпні різко піде на спад, але восени буде два бабиних літа: прогноз синоптика

До кінця літа погода в Україні ще відзначиться кількома нетривалими періодами спеки вдень, проте загалом у серпні температура повітря знизиться. Регіони періодично продовжать накривати дощі

Осінь у країні обіцяє бути теплою й з опадами в перші два місяці, кількома бабиними літами й морозним листопадом. Таким прогнозом із OBOZREVATEL раніше поділився народний синоптик Леонід Горбань.

Погода до кінця серпня

Якщо зараз стовпчики термометрів у країні тримаються на +29… +31, зазначив фахівець, то вже з 12 серпня вони почнуть поступово опускатися майже щодня. І вже 24 числа максимально встановляться на рівні +22... +24.

Невеликі дощі в південних регіонах очікуються в період першої декади місяця, а також кілька днів під кінець серпня.

Опісля синоптик прогнозує періодичне стрибкоподібне зниження температури повітря ще на 4 градуси. Так, до кінця серпня вона становитиме до +22.

Горбань наголосив, що українців протягом останнього місяця літа очікують сім дощових діб. Проте опади будуть незначними.

Тепліше, традиційно, буде на півдні України. Там до 15 серпня протримається спека в +31… +34 градуси. До 25-го числа температура повітря опуститься вже до +26, а під кінець місяця встановиться на рівні +20.

Невеликі дощі в південних регіонах очікуються в період першої декади місяця, а також кілька днів під кінець серпня.

Читайте також: «Сніг» у серпні: як негода здивувала українців.

Прогноз на осінь-2021

За словами Горбаня, в перші 10 днів вересня погода буде літньою, а далі похолоднішає і йтимуть дощі.

Починаючи з третьої декади місяця він спрогнозував декілька днів бабиного літа. Порадує такою погодою українців і холодний, але водночас сухий жовтень – бабиного літа варто чекати в середині місяця.

Надалі в країну прийдуть дощі й вдарять нічні морози. Прохолодно буде і в листопаді, тоді теж імовірні опади й навіть ранній сніг.

Telegram Channel