Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
Фронтові собаки вийшли… на парад

Собака може бути не лише другом людини.

Фото із сайту УНІАН.

Фронтові собаки вийшли… на парад

З нагоди 30-ї річниці Незалежності України у Львові відбувся парад фронтових собак — учасників бойових дій

 У заході взяли участь п’ятнадцять чотирилапих бійців, повідомляє УНІАН.

Така невелика кількість через те, що, за словами організаторки параду, керівниці кінологічного клубу «Дог Френд» Наталі Лелик, дуже багато прославлених і нагороджених бойовими відзнаками собак просто фізично не змогли взяти участі в параді. Вони, як і люди на передовій, викладаються на 100 відсотків, обороняючи наш мир і спокій, — зазначила Наталя Лелик. — Вони, так само як і люди, мають бойові поранення та контузії. Та й зважте вже на поважний вік кожного пса.

Особливістю параду став виступ службових собак, які сьогодні проходять службу на кордоні нашої держави та допомагають працівникам правоохоронних органів знешкоджувати злочинців у мирному житті.  

Однак про тих героїв, що не змогли встати в парадний стрій, розповів великий банер, де відображено коротку історію про тих чотирилапих друзів, які, не шкодуючи себе, рятували наших солдатів під обстрілами російських окупаційних військ та виконували інші важливі бойові завдання. Не кожен з них може похвалитися породою чи родовідним паспортом. Та на їхньому рахунку десятки врятованих життів солдатів і мирних українських людей.

Особливістю параду став виступ службових собак, які сьогодні проходять службу на кордоні нашої держави та допомагають працівникам правоохоронних органів знешкоджувати злочинців у мирному житті. Вони продемонстрували й можливості затримання ворогів, і те, як шукають наркотики та заборонені речовини.

Завершилось дійство феєричним виступом вихованців кінологічного клубу «Дог Френд».

Читайте також: Любителі «бах-бах» показали своїх «гав-гав»: у Луцьку відгриміла виставка мисливських собак 

Telegram Channel