Курси НБУ $ 29.25 € 31.34
На Волині блискавка запалила багатоквартирний будинок

Фото ілюстративне.

Фото Pixabay.

На Волині блискавка запалила багатоквартирний будинок

За минулу добу рятувальники загасили 5 пожеж, три з яких виникли у Ковельському районі через влучання у будівлі розряду блискавок

Так, вранці о 6:27 у селі Запілля Любомльської МГ через розряд блискавки зайнялася покрівля цегляного житлового будинку. Вже о 7:35 вогонь загасили працівники 10-ї ДПРЧ ГУДСНС України у Волинській області разом із працівниками  місцевої пожежної охорони села Полапи. Полум’ям  знищено 40 м² покрівлі, 6 м²  перекриття, 30м² металевого листа, пошкоджено 150 м² перекриття, речі домашнього вжитку, 30 м² оздоблення стін, 100 м² оздоблення стелі.

Вогонь встиг знищити  частково шиферну покрівлю над  квартирою №3 та № 2, а також  зачепити крокви  та знищити фронтони  у квартирах № 1, 2.

У цей же час у селі Головне блискавка завдала збитків і мешканцям триквартирного дерев’яного житлового будинку. Так, о 6:33 до служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у с. Головне Ковельського району, яку працівники місцевої пожежної охорони цього ж села ліквідували о 8:45. Вогонь встиг знищити  частково шиферну покрівлю над  квартирою №3 та № 2, а також  зачепити крокви  та знищити фронтони  у квартирах № 1, 2.

О 7:20  блискавка влучила у цегляну господарську будівлю в с. Відути Луківської СГ. Вогонь, що вирував на шиферній покрівлі споруди, о 8:25 приборкали працівники 17-ї ДПРЧ ГУДСНС України у Волинській області та двох місцевих пожежних команд сіл Перевали та Луків. Вогняна стихія знищила 65 м² покрівлі, 40  м² перекриття та речі домашнього вжитку.

Ще дві будівлі дерев’яної літньої кухні у Луцьку та цегляної недіючої бібліотеки у м.Ківерці вечірньої пори загасили працівники  1-ї та 6 -ї ДПРП ГУДСНС України у Волинській області.

Причина пожеж в обох випадках встановлюється.

Читайте також: На Рівненщині вночі спалахнули тюки соломи.

Telegram Channel