Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
У вухах чоловіка вибухнули навушники: він помер

Отакої!

Фото totrdlo.ru.

У вухах чоловіка вибухнули навушники: він помер

Жахлива подія сталася в індійському штаті Раджастан

Там від вибуху Bluetooth-навушників загинув 28-річний чоловік Ракеш Кумар Нагар, який у момент інциденту використовував навушники за призначенням, передає tech.24tv.ua.

Навушники вибухнули прямо у вухах користувача під час прослуховування музики (або розмови). Під час інциденту девайс був підключений до смартфону, який стояв на зарядці.

Пристрій був бюджетним і від місцевого бренду.

Вибух пошкодив вуха користувача. Хлопець втратив свідомість і був доставлений в лікарню, де, за словами доктора, помер «можливо, від зупинки серця». Ймовірно, вона була викликана шоком після вибуху.

Точної причини досі невідомо. Навушники могли вибухнути через неякісну збірку. Також однією з можливих причин називається стрибок напруги.

Бренд навушників не називається. Однак повідомляється, що пристрій був бюджетним і від місцевого бренду. При цьому вибухати можуть і пристрої від відомих компаній.

Наприклад, кілька років тому у жінки вибухнули навушники Beats на рейсі Пекін – Мельбурн.

Читайте також: Купив мінералку та втратив око: пляшка води ледь не зробила чоловіка інвалідом (Фото).

Ще один випадок стався у Флориді – чоловік побачив, як з модуля його Apple AirPods йде дим, після цього навушник вибухнув.

До речі, нещодавно у тій же Індії трапилася не менш жахлива історія, щоправда без жертв. Там у користувачки з Бенгалуру у сумці вибухнув смартфон OnePlus Nord 2. Компанія вже відреагувала на інцидент.

Telegram Channel