Курси НБУ $ 29.25 € 31.18
На Волині продали мідне родовище за понад 122 мільйони гривень

Фото ілюстративне.

Фото Geo.gov.ua.

На Волині продали мідне родовище за понад 122 мільйони гривень

9 серпня 2021 року Державна служба геології та надр України провела повторні аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування надрами

Ділянку мідних руд «Рудоносне поле Заліси-Шменьки», площею 2336,7 га, що на Волині, реалізували за 122 222 222 гривні. Під час торгів ціна продажу лоту зросла в 2871 раз, порівняно зі стартовою. Об’єкт надається в користування з метою геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки надр терміном на 5 років.

Під час торгів ціна продажу лоту зросла в 2871 раз, порівняно зі стартовою.

Участь у перегонах за право отримати в користування ділянку надр взяло сім компаній, серед яких і іноземна. Перемогу здобуло ТОВ «Глобал Аналітика», запропонувавши найвищу ціну за лот, повідомляє Державна служба геології та надр України.

«Ми є свідками вже третього аукціону з продажу цієї ділянки надр. Кількість учасників кожних наступних торгів постійно зростає, серед них з’явилися перші іноземні компанії. Підвищуються і цінові пропозиції, – коментує голова Держгеонадр Роман Опімах – Сподіваємося, що цього разу переможець не відмовиться від внесення в установлений строк належної до сплати різниці між ціною реалізації лота та гарантійним внеском, як це відбулося раніше. В протилежному випадку доцільним буде внесення змін до порядку проведення аукціонів з продажу спеціальних дозволів на користування надрами».

Читайте також: Україна цьогоріч може зібрати рекордний урожай пшениці.

Telegram Channel