«Волинь» у Луцьку таки видряпала нічию в ФК «Ужгород»

Ось так...

Фото fcvolyn.net

Господарі поля зрівняли рахунок вже на доданих хвилинах поєдинку

«Волинь» (Луцьк) – ФК «Ужгород» (Ужгород) – 1:1 (0:1 – Адріан Пуканич, 52 хв.; 1:1 – Максим Войтіховський, 90+1 хв.)

Чемпіонат України з футболу, Перша ліга. 4-й тур. 13 серпня 2021 року. Луцьк. Стадіон «Авангард». Головний суддя О. Когут.

Здавалося б, дебютант Першої ліги не повинен створити проблем для «Волині» на «Авангарді» (три перших поєдинки закарпатці програли із загальним рахунком 1:11).

Але вийшло інакше. У першій половині другого тайму 38-річний Адріан Пуканич вивів гостей уперед.

Згодом Максим Войтіховський втратив нагоду зрівняти рахунок, не реалізувавши пенальті.

Проте саме Войтіховський на 90+1 хвилині таки забив у ворота Вадима Ющишина і врятував для своєї команди бодай очко.

Вже третя нічия «Волині» у чотирьох стартових турах (ще один матч лучани виграли). В активі підопічних Альберта Шахова 6 очок і на цей момент 4-е місце в чемпіонаті.

Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.