Волинські митники виявили спробу незаконного ввезення харчових добавок на понад 1 мільйон гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Волинські митники виявили спробу незаконного ввезення харчових добавок на понад 1 мільйон гривень

Товар вилучено до рішення суду.

Фото: Волинська митниця.

Волинські митники виявили спробу незаконного ввезення харчових добавок на понад 1 мільйон гривень

На митному посту «Ягодин» Волинської митниці при огляді вантажного автомобіля виявили невідповідність задекларованого товару на суму понад мільйон гривень

Прямуючи в Україну, в зону митного контролю митного поста «Ягодин» Волинської митниці заїхав вантажний автомобіль «Renault» під керуванням громадянина України.

 

 

До митного контролю митному органу подано товаросупровідні документи, відповідно до яких переміщуються «Дієтичні добавки до раціону харчування», загальною вартістю 23 600 доларів США. Відправником згаданого товару було зазначено латвійську компанію.

Вартість зазначена в виявлених документах значно відрізнялась від заявленої.

В результаті проведення повного митного огляду вантажу, було виявлено документи, що свідчили про те, що відправником являється американське товариство. Вартість зазначена в виявлених документах значно відрізнялась від заявленої.

 

 Таким чином, керівник компанії відправника вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України з приховуванням від митного контролю товару, шляхом подання митному органу документів, що містять неправдиві відомості щодо їх відправника та митної вартості.

Читайте такожНа Горохівщині чоловіка обдурили на 5 тисяч гривень

Працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар вартістю 1069 тисяч гривень вилучено до рішення суду.