На що луцькі муніципали витратили майже півмільйона гривень коштів платників податків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
На що луцькі муніципали витратили майже півмільйона гривень коштів платників податків

На собі не економлять...

Фото департаменту муніципальної варти Луцької міської ради.

На що луцькі муніципали витратили майже півмільйона гривень коштів платників податків

У департаменті провели 20 закупівель на загальну суму 404 689 гривень

Таку суму муніципали обласного центру спрямували зокрема на канцелярію, туалетний папір і кухонне приладдя. Як витрачаються бюджетні кошти, з'ясували журналісти видання «Інсайдер Медіа» під час аналізу усіх закупівель, проведених департаментом через майданчик ProZorro у 2021 році.

На 1800 гривень адміністрація департаменту закупила кави. За таку суму було придбано всього лишень 3 кілограмові упаковки цього напою ТМ «Буонді Голд».

 

Найбільше – 85 676 гривень витратили на господарські товари. Це туалетний папір, сухі та вологі антибактеріальні серветки, засоби для чищення туалету та інші товари побутового використання.

Більше 37 тисяч гривень департамент витратив на придбання офісного паперу А4, та понад 86 тисяч на інші канцелярські товари. А от поштових марок закупили аж на 170 000 гривень.

Читайте також: У місті на Волині на автозаправці сталася стрілянина.

Окрім цього, з початку року департамент придбав 3 кулери для води на загальну суму 16,4 тис. грн. А от для комфортного споживання адміністрація придбала понад 8000 пластикових стаканчиків і цілий набір чашок на металевій підставці за 625 грн. Ще на 1800 гривень адміністрація департаменту закупила кави. Саме за таку суму було придбано всього лишень 3 кілограмові упаковки цього напою ТМ «Буонді Голд».

Загалом у переліку закупівель цієї категорії товарів у документах досить багато засобів по догляду за автомобілями та побутової хімії для кухні, санвузла і меблів.  До прикладу, комусь з працівників департаменту в авто знадобилось кілька телефонних тримачів, автозарядні пристрої, чайник-термос, антистатик для меблів, автоматичний освіжувач повітря «Glade» та ароматизовані кубики для унітазу.