Французький журналіст під час прес-конференції переплутав футболіста «Шахтаря» з іншим гравцем

Друже-журналісте, ти б якось трохи готувався...

Фото ФК "Шахтар".

Щонайменше дуже дивна ситуація...

Курйозний епізод стався на прес-конференції перед матчем кваліфікації Ліги чемпіонів між «Монако» і «Шахтарем».

Разом з головним тренером «Шахтаря» Роберто Де Дзербі на прес-конференцію прийшов нападник «гірників» Лассіна Траоре, інформує УНІАН.

Один з французьких журналістів переплутав гравця з його майже повним тезкою - екс-нападником збірної Кот-д'Івуару Ласіною Траоре, який в період з 2014 по 2018 роки виступав за «Монако».

«Що пам'ятаєш з періоду гри за «Монако»?»,- запитав журналіст, передає офіційний сайт «Шахтаря».

Траоре на це тактовно відповів:

«Мова йде про футболіста з Кот-д'Івуару, а я з Буркіна-Фасо».

Потім вже український журналіст запитав 20-річного Траоре, скільки йому потрібно забити голів і скільки провести сезонів, щоб його не плутали з іншими гравцями.

Нападник відповів: «Мені здається, що одного хорошого і довгого сезону вистачить. Можу з матчу проти «Монако» почати забивати, і тоді всі запам'ятають моє ім'я».

Матч «Монако» - «Шахтар» на стадіоні «Луї II» розпочнеться о 22.00.

На попередній стадії кваліфікації «Монако» вибив з боротьби «Спарту» (2:0 і 3:1).

«Шахтар» за сумою двох зустрічей пройшов бельгійський «Генк» (2:1 і 2:1).

Один проти одного «Монако» і «Шахтар» раніше грали в далекому 1979 році. Тоді в 1/32 фіналу Кубка УЄФА «Шахтар» переміг у першій грі (2:1), але поступився у повторній (0:2).

Матч судитиме нідерландський рефері Данні Маккелі, який нещодавно прославився спірним пенальті у півфіналі Євро-2020 Данія - Англія.