П’яна матір побачила відсутність доньки аж наступної доби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
П’яна матір побачила відсутність доньки аж наступної доби

Дитина була в бабусі.

Фото зі сайту поліції Рівненщини.

П’яна матір побачила відсутність доньки аж наступної доби

17 серпня, близько 13:30 до поліції надійшло повідомлення 45-річної жительки села Хотин, що напередодні близько 13 години її малолітня донька пішла гуляти та досі не повернулася

Чому так пізно повідомила та де може знаходитися дівчинка, конкретно пояснити не могла, оскільки мова була нечітка.

 

 Поліцейські з’ясували, 45-річна заявниця ще вранці пішла в гості до родички, з якою вони розпивали алкогольні напої. Близько 13 години донька пішла гуляти. 

Матір лише наступного дня побачила, що дитини немає, коли прийшла до тями та трохи протверезіла.

Зголоднівши та втомившись від постійних застіль матері, дівчинка вирішила піти до бабусі, яка проживає в тому ж селі. В неї і залишилася ночувати, оскільки не хотіла повертатися додому.

Матір лише наступного дня побачила, що дитини немає, коли прийшла до тями та трохи протверезіла. Відтак, за допомогою звернулася на спецлінію 102.

Поліцейські менше ніж за годину встановили місце перебування розшукуваної. А за фактом неналежного виконання батьківських обов’язків на матір малолітньої склали адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 КУпАП. Розглядати його буде Березнівський районний суд.

Відомо, що сім’я перебуває на обліку соцслужби як така, що потрапила в складні життєві обставини. 45-річна жінка має лише одну доньку та виховує її сама. 

Джерело: Поліція Рівненської області