ПриватБанк через газету «Голос України» вручив ізраїльські позови Коломойському і Боголюбову - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
ПриватБанк через газету «Голос України» вручив ізраїльські позови Коломойському і Боголюбову

Ігор Коломойський.

Фото ЕП.

ПриватБанк через газету «Голос України» вручив ізраїльські позови Коломойському і Боголюбову

ПриватБанк через газету «Голос України» повідомив про вручення ізраїльських позовів колишнім власникам банку Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову у справі Банку Дисконт

Як повідомили в ПриватБанку, згідно з рішенням ізраїльського суду від 26 квітня 2021 року, банк публікує повідомлення в газеті «Голос України» для вручення ізраїльського позову в Україні Ігорю Коломойському і Геннадію Боголюбову, а також іншому відповідачу — В’ячеславу Карташову (їх давня довірена особа, поки обіймає посаду директора департаменту юридичного супроводу в ПАТ Укрнафта) відповідно до Гаазької Конвенції про вручення за кордоном судових та позасудових документів у цивільних або комерційних справах. Про це пише НВ.

«Хоча пану Коломойському і пану Боголюбову вже був належним чином вручений позов в Ізраїлі, і в рамках їх і пана Карташова попередніх спроб уникнути вручення позову в Україні, банк приймає ці подальші заходи для усунення будь-яких аргументів з їх боку про те, що позов був їм належним чином вручений, і забезпечити правосуддя ізраїльського суду щодо їх незаконних дій», — повідомили в банку.

Щонайменше $600 млн (приблизно 16,5 млрд грн) були незаконно виведені з банку в період з 2007 по 2011 роки і розміщені на банківському рахунку в Ізраїльському Банку Дисконт [Israel Discount Bank].

Як повідомлялося раніше, ПриватБанк звернувся до Окружного суду м. ТЕль-Авів-Яффа з позовом до своїх колишніх власників і інших відповідачів щодо, як заявляється, їх шахрайських дій, незаконного привласнення і відмивання коштів, в результаті чого, щонайменше $600 млн (приблизно 16,5 млрд грн) були незаконно виведені з банку в період з 2007 по 2011 роки і розміщені на банківському рахунку в Ізраїльському Банку Дисконт [Israel Discount Bank].

Читайте також: «Українська правда» озвучила, що Аваков – партнер Палиці та Коломойського у групі «За майбутнє»​.