«Я – вбивця»: ветеран АТО тримає у страху дві багатоповерхівки (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
«Я – вбивця»: ветеран АТО тримає у страху дві багатоповерхівки (Відео)

Лікуватися Андрій відмовляється.

Скріншот із відео.

«Я – вбивця»: ветеран АТО тримає у страху дві багатоповерхівки (Відео)

Сусіди розповідають, що раніше Андрій Лапіга був абсолютно адекватним

Все змінилося після повернення зі сходу, де військовий у боях втратив ногу. Нині він постійно погрожує сусідам і називає себе професійним кілером, передає nnovosti.info.

«Я - вбивця, професійний», - відверто каже чоловік.

Чоловік ходить у туалет просто в під'їзді, розмальовує стіни непристойними словами, клеїть на двері моторошні хрести та викидає сусідам гори сміття на поріг. Одній з сусідок розтрощив замок, через що жінка не могла потрапити додому. Також цілиться з балкону 4 поверху у голови перехожим, в тому числі скляними пляшками. Сусіду знизу потрощив скло на балконі, кілька разів топив квартири. Води було стільки, що вона витікала у під'їзд.

Мешканці регулярно викликають правоохоронців, аби ті втихомирили Андрія.

Якось зранку людям довелося викликати вибухотехніків. Бо Андрій замаскував машину гіллям, причепив дивні сумки і наказав нікому близько не підходити, адже всередині вибухівка. На щастя, бомба була лише хворою фантазією.

Мешканці регулярно викликають правоохоронців, аби ті втихомирили Андрія. У поліції на чоловіка склали кілька адміністративних протоколів за дрібне хуліганство, заявляла на нього і колишня дружина. Кілька разів він штурмом брав квартиру жінки та погрожував їй.

Добровільно лікуватися Андрій відмовляється. Звернутися до суду, аби його визнали недієздатним і призначили кваліфіковану допомогу, могли б родичі. Але вони й чути про чоловіка нічого не хочуть.

Читайте також: Моторошне вбивство 6-річної Мирослави: підозрюваний підліток зробив зізнання у прямому ефірі (Оновлено).