Після матчу на Кубок України головний тренер однієї із команд дав лупня арбітру

Олександр Кулик (у центрі).

Фото sportarena.com

Скандалів в українському футболі стає дедалі більше...

Головний тренер аматорського клубу «Олімпія» Олександр Кулик атакував арбітра після закінчення матчу другого попереднього етапу Кубка України проти «Вовчанська».

«Олімпія» програла в цьому поєдинку з рахунком 0:1 і вилетіла з турніру, інформує УНІАН.

Спершу команда пропустила гол з пенальті на 77-й хвилині матчу, через шість хвилин гол «Олімпії» був не зарахований через офсайд, а потім арбітр Ростислав Дубина показав червону картку Кулику.

Відразу після фінального свистка незадоволені суддівством гравці «Олімпії» почали з'ясовувати стосунки з арбітром.

До них приєднався і Кулик, який вибіг на поле і напав на арбітра. Він схопив його за футболку і намагався кілька разів вдарити.

Потім футболісти «Олімпії» втрутилися і розняли бійку.

Відзначимо, що «Олімпія» виступає в групі 2 чемпіонату України серед аматорів. «Волчанск» представляє Другу лігу України.