Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Батьки 19-річної породіллі звинувачують медиків у її смерті: відомі результати експертизи

Тривають слідчі дії.

Фото Суспільне.

Батьки 19-річної породіллі звинувачують медиків у її смерті: відомі результати експертизи

В справі 19-річної породіллі Аліни Чуприни, яка померла 18 лютого 2020 року в Чернігівській центральній районній лікарні, не знайшли лікарської помилки та чекають результатів другої експертизи

Про це Суспільному повідомила провідний інспектор сектору комунікації поліції Чернігівської області Наталія Слабеняк.

За її словами, наразі поліція очікує результатів другої експертиз, яку проводять фахівці Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України.

Батьки померлої просять визнати себе потерпілими та не вірять, що Аліна могла просто так померти.

«Відповідно до висновку комісійної судово-медичної експертизи від 20 листопада 2020 року не встановлено даних які б могли вказувати на наявність недоліків чи лікарських помилок у наданні медичної допомоги породіллі. 30 грудня 2020 року призначено повторну комісійну судово-медичну експертизу проведення якої доручено експертам Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України. Нині поліція очікує на результати цієї експертизи. Досудове розслідування триває», — сказала Наталія Слабеняк.

Нагадаємо, 19-річна мешканка села Довжик Чернігівського району Аліна Чуприна померла після екстреного кесаревого розтину. Родичів повідомили про смерть за півтори години після операції. Причина — алергічна реакція на один з препаратів, який вводять після пологів.

Генеральний директор Чернігівської центральної районної лікарні Дмитро Руденко прокоментував, що лікарі діяли згідно з протоколом.

Читайте також: 23-річний хлопець помер у лікарні, бо йому не діагностували апендицит: хірургу оголосили про підозру.

«Алергічні проби робляться на антибіотики і інші препарати деякі, де треба робити проби. Хвора не отримувала цих препаратів, тому алергічні проби не робились. Реакція на препарат виникла миттєво. Я більше не буду коментувати нічого. Всі документи негайно, з нашої ініціативи, були передані в органи внутрішніх справ і в органи судово-медичної експертизи», — сказав лікар.

Батьки померлої просять визнати себе потерпілими та не вірять, що Аліна могла просто так померти.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, що спричинило тяжкі наслідки для хворого».

Telegram Channel