Символ миру та свободи: у Луцьку підняли найбільший на Волині прапор (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Символ миру та свободи: у Луцьку підняли найбільший на Волині прапор (Відео)

Стяг на цьому флагштоці піднімається за допомогою двигуна вмонтованого в щоглу.

Фото volyn.com.ua.

Символ миру та свободи: у Луцьку підняли найбільший на Волині прапор (Відео)

Стяг 8 на 12 метрів майорить над Київським майданом на висоті 50 метрів

Церемонії підняття державного прапора в обласному центрі Волині, у столиці та інших регіонах країни відбулися одночасно. Присутні на заході у Луцьку на великому екрані мали змогу побачити, як урочистості проходили в інших містах.

Посвідчення про присвоєння звання заслужений лікар України отримала медична директорка КНП «Любомльське ТМО Любомльської районної ради» Наталія Ліщук, засуженим донором України став лучанин Петро Гордій, заслуженим художником – Тетяна Ядчук-Богомазова. 

Декілька слів про важливість сьогоднішнього свята сказали голова обласної державної адміністрації Юрій Погуляйко, заступник очільника облради Юрій Поліщук та луцький міський голова Ігор Поліщук.

Керівник виконавчої гілки влади вручив видатним жителям краю державні нагороди. Зокрема, посвідчення про присвоєння звання заслужений лікар України отримала медична директорка КНП «Любомльське ТМО Любомльської районної ради» Наталія Ліщук, заслуженим донором України став лучанин Петро Гордій, заслуженим художником – Тетяна Ядчук-Богомазова. 

Також декілька волинян відзначили подяками Прем'єр-міністра України, РНБО та облдержадміністрації. Ключі від нової квартири отримав учасник АТО Сергій Леухін. 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.