Ляшко повідомив, коли розпочнеться навчальний рік в українських школах - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
Ляшко повідомив, коли розпочнеться навчальний рік в українських школах

Фото ілюстративне.

Фото: freeradio.com.

Ляшко повідомив, коли розпочнеться навчальний рік в українських школах

Діти сядуть за парти вчасно

В Україні навчальний рік розпочнеться 1 вересня у звичайному режимі. Про це на брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.

Якщо підуть ускладнення епідситуації і країна перейде на жовтний, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки, будуть працювати тільки ті школи, у яких більше 80% педагогів вакциновано.

«Ми підготовлені до 1 вересня, і сьогодні, коли країна перебуває на зеленому рівні епідемічної небезпеки, ми розпочинаємо звичайний навчальний рік, коли діти підуть до школи... Якщо підуть ускладнення епідситуації, якщо буде зростання кількості випадків (захворювання на COVID-19 - ред.) і за адаптивним карантином країна перейде на жовтний, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки, будуть працювати тільки ті школи в цей період, у яких більше 80% педагогів вакциновано проти COVID-19», - сказав Ляшко.

За його словами, сьогодні у країні велика кількість таких шкіл. Як приклад міністр навів Житомир, де в усіх школах вакциновано понад 80% педагогів.

«Але ця ситуація не скрізь однакова по країні», - зауважив він.

Глава МОЗ зазначив, що наразі немає чіткої динаміки, яка би свідчила, що штам «Дельта» більше вражає дітей. «Тому ... ми будемо дозволяти освітній процес і якщо буде 80% вчителів вакциновано. Далі будемо дивитися на динаміку. Також ми сьогодні не говоримо про ваккцинацію підлітків від 12 до 18 років, хоча в інструкції виробників вакцини вже дозволяють їм робити щеплення. Над цим ми ще працюємо», - зазначив міністр.

Читайте також: Зеленська пропонує ввести в школі новий урок.