Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Очільницю управління Волинської ОДА, яка погоріла на хабарі, усунуть з посади

У Волинській ОДА вирішили ліквідувати управління транспорту.

Фото поліції Волині.

Очільницю управління Волинської ОДА, яка погоріла на хабарі, усунуть з посади

У Волинській облдержадміністрації ухвалили рішення про ліквідацію Управління транспорту та зв'язку

Його вирішили приєднати до Департаменту інфраструктури, що потягне за собою скорочення кількох керівних посад. Керівницю Управління транспорту Волинської облдержадміністрації Наталію Остапкович також звільняють, повідомляє Іnsider-media.

Вже сьогодні голова Волинської ОДА Юрій Погуляйко підписав відповідне розпорядження про припинення роботи Управління транспорту та зв'язку. Таким чином, правонаступником всіх зобов'язань, прав і обов'язків стане Департамент інфраструктури, який очолює Віктор Довгополюк.

Попри те, що чиновницю усунули з посади на час слідства, інсайдери розповідають, що Наталія Остапкович продовжила курувати розподіл транспортних пасажирських перевезень по області дистанційно.

Навколо персони Наталії Остапкович на Волині вже кілька років не вщухають скандали. Вона прийшла на державну службу у Волинську ОДА в 2006 році, а в 2019-му при голові Олександру Савченку – була призначена на посаду начальниці управління транспорту і зв'язку.

Наталію Остапкович підозрюють у зловживанні службовим становищем. Чиновницю називали організатором корупційних схем у сфері проведення конкурсів на перевезення. Її звинувачували в упередженому розірванні договорів на перевезення пасажирів, системному лобіюванні окремих перевізників. А 10 березня цього року посадовицю затримали на гарячому під час отримання неправомірної вигоди.

Жінка вимагала від приватного підприємця неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів США за «позитивне вирішення питання» щодо надання переваг при проведенні конкурсу на перевезення пасажирів на приміському внутрішньообласному автобусному маршруті загального користування.

Читайте також: Жителі 5 сіл біля кордону з Євросоюзом лишилися без маршрутки через корупцію

Слідчі встановили, що посадовиця діяла умисно, з метою незаконного збагачення та зловживаючи службовим становищем. У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 ККУ факт вимагання неправомірної вигоди задокументували, гроші вилучили. Зловмисницю затримали в порядку ст. 208 КПК України, оголосили їй підозру і відсторонили від виконання службових обов'язків на час проведення слідчих дій. 

 

Цікаво що в декларації керівниця управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації вказала лише житловий будинок (58,2 кв. м) та земельну ділянку (1500 кв. м) у Голобах Ковельського району. Ще одну земельна ділянка (1680 кв. м) і житловий будинок із господарськими спорудами (139,5 кв. м) у Боратині Луцького району вона задекларувала на доньку Софію. Минулорічний дохід Наталії Остапкович сягнув 329 800 гривень – це заробітна плата за основним місцем роботи. Відповідно до декларації, посадовиця не має ні автомобіля, ні готівки, ні банківських вкладень. Тим не менше, її постійно помічали за кермом кількох різних авто.

Попри те, що чиновницю усунули з посади на час слідства, Наталія Остапкович продовжила курувати розподіл транспортних пасажирських перевезень по області дистанційно. Вочевидь, завдяки ліквідації  управління та скороченню посади начальника, Наталію Остапкович вирішили остаточно звільнити та усунути з поля діяльності.

 

Джерело: Інсайдер Медіа.
Telegram Channel