«Динамо» обмолотило «Колос» з рахунком 7:0

У другому таймі забили лише раз...

Фото ФК "Динамо" (Київ).

Ще в першому таймі кияни забили шість разів

Київське «Динамо» в 6-му турі чемпіонату України розгромило «Колос».

Вже за перші 45 хвилин матчу «Динамо» довело рахунок до непристойного, інформує УНІАН.

Дубль оформив Карлос де Пена. Спершу він забив ударом у дальній кут, підібравши м'яч після помилки суперника, а потім вийшов на ворота і пробив під дальню штангу.

Вже за перші 45 хвилин матчу «Динамо» довело рахунок до непристойного.

Між голами уругвайця Микола Шапаренко завдав точного удару з центру штрафного, Томаш Кендзьора забив після подачі кутового, а Віталій Буяльський перекинув голкіпера. Наприкінці тайму Віктор Циганков замкнув простріл де Пени.

Після перерви Циганков оформив дубль. Цей гол виявився останнім у матчі.

Відзначимо, що найбільшою перемогою «Динамо» в чемпіонатах України є розгром «Іллічівця» з рахунком 9:0 у 2010 році. З рахунком 7:0 кияни в чемпіонаті України раніше перемагали чотири рази.

Після шести турів «Динамо» набрало 16 очок і лідирує в УПЛ. У «Колоса» - 5 очок і одинадцяте місце.

«Динамо» - «Колос» - 7:0

Голи: де Пена, 5, 39, Шапаренко, 9, Кендзьора, 25, Буяльський, 34, Циганков, 45, 67.

«Динамо»: Бойко, Миколенко, Кендзьора (Караваєв, 61), Забарний, Шабанов, Шапаренко, де Пена (Вербич, 61), Сидорчук (Шепелєв, 61), Циганков, Буяльський (Леднєв, 69), Шкурін (Рамірес, 46).

«Колос»: Маханьков, Золотов, Павловець, Чорноморець, Петров, Задоя (Богданов, 29), Мілько (Нгамба, 29), Сантос, Костишин (Нурієв, 46), Чурко (Данфа, 46), Січинава (Лисенко, 64).

Попередження: Сидорчук, Шапаренко - Сантос, Данфа, Нгамба, Нурієв.