У Рівному завдяки пильності сусідки злапали «на гарячому» квартирного злодія (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
У Рівному завдяки пильності сусідки злапали «на гарячому» квартирного злодія (Фото)

От зловмисник!

Фото Національної поліції.

У Рівному завдяки пильності сусідки злапали «на гарячому» квартирного злодія (Фото)

Йдеться про бувалого у бувальцях рецидивіста

Пильність сусідки завадила крадіжці – ймовірного зловмисника патрульні затримали «на гарячому», інформує Патрульна поліція Рівненської області.

«Незаконне проникнення до житла» – такий виклик надійшов патрульним сьогодні о 6-їй ранку. Заявниця повідомила, що до помешкання на вулиці Міцкевича, де ніхто не проживає, проникли невідомі та перебувають у середині.

Рівнянка ще о 3-ї ночі почула дивний шум біля квартири сусідів і побачила біля дверей кремезного чоловіка, який намагався відчинити двері. Але, позаяк, у нього не вийшло, він зник. За деякий час, пильна сусідка знову почула дивний звук біля квартири сусідів та побачила того самого чоловіка, який тим часом зламав замок вхідних дверей та проник в середину квартири.

За деякий час, пильна сусідка знову почула дивний звук біля квартири сусідів та побачила того самого чоловіка, який тим часом зламав замок вхідних дверей та проник в середину квартири.

Патрульні оперативно прибули за вказаною адресою, зайшли до квартири та виявили у ній невідомого чоловіка, який порпався в шафі.

Патрульні затримали 35-річного чоловіка, який, до слова, вже притягався до відповідальності за квартирні крадіжки та передали слідчим. На місце також викликали власників квартири.

От зловмисник!

Читайте також: Українка шукала докази зради чоловіка й пошкодувала про це.