Мати знайшла повішеною свою 22-річну доньку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Мати знайшла повішеною свою 22-річну доньку

Триває слідство.

Фото 1news.zp.ua.

Мати знайшла повішеною свою 22-річну доньку

Трагедія сталася у Білгород-Дністровському районі Одеської області

Як повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області, вчора тіло 22-річної дочки в петлі виявила за місцем проживання її мати.

Відомості про надзвичайну подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України («Вбивство») з позначкою «самогубство». Причина та обставини смерті встановлюються.

Причина смерті дівчини й наявність на її тілі слідів, які можуть свідчити про зґвалтування.

«Разом з тим, в ході моніторингу мережі Інтернет правоохоронці виявили інформацію про те, що за кілька днів до смерті потерпілу нібито зґвалтували. Повідомляємо, що ніяких звернень або заяв з цього приводу ні від самої дівчини, ні від інших осіб в поліцію не надходило», – заявили в поліції.

Зазначається, що при огляді тіла покійної зовнішніх ознак насильства виявлено не було. Наразі інформація про можливе зґвалтування зареєстрована в установленому порядку та перевіряється.

В рамках провадження за фактом самогубства призначена судово-медична експертиза.

Серед питань, поставлених експерту, – причина смерті дівчини й наявність на її тілі слідів, які можуть свідчити про зґвалтування.

Поліція просить всіх, хто володіє інформацією про неправомірні дії відносно потерпілої, зокрема сексуального характеру, звернутися до правоохоронних органів.

Читайте також: На Горохівщині дівчина знайшла свого 22-річного хлопця повішеним на яблуні.