Російський школяр епічно підставив Путіна у прямому ефірі (Відео моменту) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Російський школяр епічно підставив Путіна у прямому ефірі (Відео моменту)

Отакої!

Скріншот з відео.

Російський школяр епічно підставив Путіна у прямому ефірі (Відео моменту)

Курйозності додає і те, що президент РФ оголив свої «пізнання» у світі сучасних технологій на просвітницькому марафоні «Нове знання»

Президент Росії Володимир Путін поспілкувався зі школярами, один з яких його епічно підставив. Дитина попросила політика підписатися на його YouTube-канал, де він розповідає про очищення Байкалу від сміття. Однак Путін зовсім не зрозумів прохання і показав всі свої «пізнання» в області сучасних технологій, передає УНІАН.

Це сталося під час просвітницького марафону «Нове знання», в рамках якого Путін зустрівся зі школярами. Захід транслювався на YouTube.

Сама зустріч отримала чимало критики. Школярі задавали Путіну завчені напам'ять питання, які навряд чи цікавлять дітей. Сам же президент РФ вміло виставляв все в позитивному для себе світлі та не втрачав жодної можливості себе похвалити. Захід проходив досить напружено, школярі помітно нервували, часто виникали незручні паузи.

Тільки після пояснення Путін зрозумів, що означає «підписатися на канал» і заявив, що подумає про прохання дитини.

Найменший учасник зустрічі розповів Путіну про забруднення Байкалу і попросив президента РФ підписатися на його YouTube-канал. Максимально просте і зрозуміле прохання сильно спантеличило політика.

«А що, що потрібно підписати? Єгор, що треба підписати? Підписати що потрібно? Я не зрозумів, що я повинен підписати?», - Путін буквально тараторив від подиву.

Хлопчик пояснив президенту РФ, що YouTube - це соціальна мережа. При цьому в залі чітко чувся сміх, та й сам школяр не стримував посмішку. 

Тільки після пояснення Путін зрозумів, що означає «підписатися на канал» і заявив, що подумає про прохання дитини. У коментарях до трансляції користувачі глумляться над російським президентом і радять йому перестати ганьбитися і нарешті почати «знайомство» з інтернетом.

Читайте також: У Рівному з-під прилавка продавали… Путіна.