На лінійці першого дзвоника перед дітьми станцювала напівгола вчителька (Відео моменту) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
На лінійці першого дзвоника перед дітьми станцювала напівгола вчителька (Відео моменту)

Отакої!

Фото sensusua.wordpress.com.

На лінійці першого дзвоника перед дітьми станцювала напівгола вчителька (Відео моменту)

Управління освіти проводить перевірку

У Росії в хабаровській школі № 76 на лінійці на честь 1 вересня вчителька виконала перед дітьми досить відвертий танець живота. За даним фактом місцеве управління освіти вже призначило службову перевірку.

Відео танцю опублікував Telegram-канал LifeShot, передає УНІАН.

«Адміністрація Хабаровська проводить перевірку після виконання танцю живота на лінійці в школі №76. Папи, можливо, були раді, а от мами не оцінили», – йдеться у підписі до відео.

Як пише gazeta.ru, деякі батьки заступилися за вчительку, заявляючи, що виступ «всім сподобався»:

Не було жодного слова поганого або негативної реакції.

У Росії вчителька виконала танець живота перед дітьми на лінійці

«Не було жодного слова поганого або негативної реакції. У всіх був захват, дівчинку хвалили. Зрозумійте, це не розважальний танець «для тат», як писали, це постановка танцю птиці. За задумом, птах знімає крила пір'яні та розправляє білі крила, що не можна падати духом, а потрібно прагнути вгору».

Але в управлінні освіти так не вважають.

«Звичайно, подібний виступ молодого вчителя-педагога додаткової освіти з танців, який був її особистою ініціативою з задумом про птаха щастя, неприпустимий та недоречний на святі, присвяченому Дню знань. Під сумнів поставлена концепція виховної роботи всієї школи», – йдеться в повідомленні управління, ria.ru.

Читайте також: Батьки на зборах у школі побили вчительку.