Сьогодні сотні першокурсників Лесиного вишу стали студентами (Фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
Сьогодні сотні першокурсників Лесиного вишу стали студентами (Фото, відео)

Піднесений настрій сьогодні відчував кожен.

Фото volyn.com.ua.

Сьогодні сотні першокурсників Лесиного вишу стали студентами (Фото, відео)

У ВНУ імені Лесі Українки відбулася інавгурація

Сьогодні, 3 вересня, біля пам'ятника Тарасові Шевченку сотні першокурсників Волинського національного університету імені Лесі Українки стали справжніми студентами. Цьогоріч там навчатимуться представники понад 20-ти країн світу. Також до студентської родини приєдналися випускники Тернопільського, Львівського, Вінницького та Івано-Франківського медичних вишів. Це перший в історії закладу набір лікарів-інтернів, які будуть далі опановувати спеціальності «Акушерство і гінекологія», «Ортопедія і травматологія», «Хірургія» та «Неврологія». 

Обітницю бути сумлінними у навчанні урочисто склали всі першокурсники.

Привітати усіх з початком навчального року завітали, зокрема, митрополит Луцький і Волинський ПЦУ Михаїл, народна депутатка та член наглядової ради університету Ірина Констанкевич, народний депутат В'ячеслав Рубльов, голова обласної ради Григорій Недопад, заступник голови обласної державної адміністарції Людмила Тимощук, заступник Луцького міського голови Ірина Чебелюк, начальник Управління освіти і науки обласної державної адміністрації Людмила Плахотна.

Читайте також: Відома офіційна дата відкриття «Макдональдзу» у Луцьку.

Дійство розпочалося з молитви священників на чолі з митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом. Він побажав студентам світлого розуму сили та терпіння. 

– Життя держави подібне до життя людини. Бо ми є її складовими, її органами. Країна, яка не підтримує своїх студентів, схильна до аритмії. Такий організм дуже швидко вмирає... Якщо ви тут, то вірите в українську освіту. Бажаю вам розвиватися, брати на себе відповідальність і бути сильними, – зазначиив митрополит.

Обітницю бути сумлінними у навчанні урочисто склали всі першокурсники. 

Ректор вишу Анатолій Цьось привітав новоспечених студентів, побажав їм терпіння та натхнення. 

Під стінами вишу молодь активно фотографувалася у мантіях і приймала вітання від рідних та друзів.

Далі відбулася святкова хода, яка тривала орієнтовно пів години. Участь у ній взяли майже три тисячі людей.

Під час проведення ходи перекрили рух транспорту проспектом Волі, вулицею Винниченка і проспектом Василя Мойсея, вулицями Шопена та Ярощука.

За безпекою та порядком стежили дві групи поліції діалогу та 5 екіпажів патрульних. 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.