На Волині водій маршрутки не взяв грошей у священника, бо той був на фронті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.56
На Волині водій маршрутки не взяв грошей у священника, бо той був на фронті

Водій не взяв грошей у священника.

Фото з фейсбуку.

На Волині водій маршрутки не взяв грошей у священника, бо той був на фронті

Добрі вчинки - такі вони у водія маршрутки Луцьк - Любешів!

На Волині водій маршрутки Луцьк – Любешів, що курсує через Тростянець, відмовився брати кошти за проїзд у військового священника, капелана Сергія Ледвовка.

Про це Сергій Ледвовк написав у фейсбуці. 

Священнослужитель їхав з Луцька в Тростянець. І приємно здивувався, коли водій відмовився брати у нього гроші за проїзд.

 Перед відправленням водій підійшов до мене, а я простягнув йому 50 гривень. Він сказав, що у мене   посвідчення учасника бойових дій

«На автовокзалі зайшов в маршрутку запитуючись чи можна. Перед відправленням водій підійшов до мене, а я простягнув йому 50 гривень. Він сказав, що у мене  посвідчення учасника бойових дій. Я кажу так, але я його забув вдома. На що він відповів, що йому сказали, що в мене посвідчення, йому цього достатньо і грошей не потрібно. Зі мною таке вперше. Я не знаю ім'я водія, але дізнаюся, щоб молитись за нього. Бажаю йому здоров'я, задоволення від його праці і приємних пасажирів», – розповів Сергія Ледвовка.

Читайте також: Колектив волинських прикордонників поповнився строковиками (Фото)