«Я взялася за перший гумовий чл*н, мене впізнали»: як Маша Єфросиніна вперше сходила до секс-шопу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.34 € 30.45
«Я взялася за перший гумовий чл*н, мене впізнали»: як Маша Єфросиніна вперше сходила до секс-шопу

У секс-шопі Маша потрапила в пікантну ситуацію.

Фото ТСН.

«Я взялася за перший гумовий чл*н, мене впізнали»: як Маша Єфросиніна вперше сходила до секс-шопу

Зірка туди вирушила разом зі своїм чоловіком

Українська ведуча та блогерка Маша Єфросиніна поділилася інтимними подробицями свого життя, пише ТСН.

Зірка в YouTube-проєкті «Взрослые девочки» розповіла, як вперше разом з чоловіком на початку 2000-х завітала до секс-шопу. Артистка зізналася, що для цього вони вирушили до Амстердаму. Вона боялася, що в Києві її впізнають шанувальники.

«Я стою з гумовим чл*ном в руці, намагаюся віддати його чоловіку, а він не забирає. Тому я стояла, та вдавала, ніби це не я».

«В Києві ми не могли піти до секс-шопу, бо на той час я вже була відома. Тому зробити це в Києві було нереально. Ми поїхали до Амстердаму. І коли ми зайшли до секс-шопу, і я взялася за перший гумовий чл*н, мене впізнали. Хтось крикнув: «О, Маша Єфросиніна». Я була шокована», - відверто поділилася знаменитість.

Читайте також: Кличко хоче, щоб син пішов в армію​.

Вона з усмішкою пригадала, як намагалася вдати, ніби нічого не купувала. «Я стою з гумовим чл*ном в руці, намагаюся віддати його чоловіку, а він не забирає. Тому я стояла, та вдавала, ніби це не я», - розповіла ведуча.