Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Порошенко закликав спрямувати гроші від МВФ на виплати військовим і на тринадцяту пенсію у листопаді

«Ми маємо негайно за рахунок цих коштів підвищити рівень грошового забезпечення українських військовослужбовців».

Фото Європейська солідарність.

Порошенко закликав спрямувати гроші від МВФ на виплати військовим і на тринадцяту пенсію у листопаді

Порошенко закликав спрямувати гроші від МВФ на виплати військовим і на тринадцяту пенсію у листопаді

Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко під час виступу на форумі «Від фундаменту державності до України майбутнього» у Харкові. 

«Кошти, які ми отримали зараз 2,7 мільярди доларів від МВФ – це не підтримка України у зв’язку з виконанням якихось програм, це подарунок. Подарунок всьому світу у вигляді 600 мільярдів для того, щоб полегшити вихід з кризи. Куди спрямувати ці гроші? Ми вивчили досвід декількох країн Європи, в тому числі Польщі. Ми в понеділок виходимо з ініціативою, яка називається «Тринадцята пенсія», – говорить Порошенко. 

Кошти, які ми отримали зараз 2,7 мільярди доларів від МВФ – це не підтримка України у зв’язку з виконанням якихось програм, це подарунок.

«Тринадцята пенсія тим пенсіонерам України, яким всупереч закону не індексувалися пенсії у зв’язку зі зростанням цін. У нас же закон чітко передбачає: ціни ростуть – пенсія має підвищитися рівно настільки ж для захисту споживчого рівня життя пенсіонера. Цього не роблять. Пенсіонерів зробили біднішими. Тому всі, у кого пенсія нижче середньої, мають в листопаді отримати тринадцяту пенсію», – пояснює Порошенко. 

«Другий напрямок – армія. У 2018-му році, коли ми завершували програму підвищення грошового забезпечення військовослужбовців, середня заробітна платня військовослужбовців у Зоні Операції Об’єднаних Сил на 60% була більша середньої заробітної плати в країні. Зараз – на 27% менше», – констатує Петро Порошенко. 

«Ми маємо негайно за рахунок цих коштів підвищити рівень грошового забезпечення українських військовослужбовців. Це буде справжня шана і повага, бо Збройні сили України користуються найбільшою повагою населення України», – зазначає п’ятий Президент.

Читайте також: «Прокурори ховають очі на судилищах, а генерали поводять себе гідно і в тюрмі»​.

Порошенко також зауважив, що у ЗСУ наразі є значні затримки з виплатою грошового забезпечення. Лідер «Європейської Солідарності» звернувся до влади з вимогою негайно погасити ці борги перед захисниками України.

Telegram Channel