В’язня-рецидивіста зі Львова, який орудував на Волині, взяли під варту - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
В’язня-рецидивіста зі Львова, який орудував на Волині, взяли під варту

Наступних 60 днів підозрюваний перебуватиме під вартою. 

Фото ілюстративне.

В’язня-рецидивіста зі Львова, який орудував на Волині, взяли під варту

Вийшовши з тюрми, взявся за старе

За наполегливої позиції прокурорів Нововолинського відділу Володимир-Волинської окружної прокуратури, які здійснюють процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про вчинення 31-річним жителем Львова на Волині низки крадіжок (ч.ч. 2,3 ст. 185 КК України), суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

30-31 серпня цього року уже вчинив нові злочини, викравши у своєї знайомої у Нововолинську ноутбук та ювелірні прикраси на суму понад 24 тисячі гривень та кошти зі сховища в будинку в селі Лежниця Володимир-Волинського району.

Слідство вважає, що судимий за розбій чоловік, який лише у квітні 2021 року звільнився із місць позбавлення волі, 30-31 серпня цього року уже вчинив нові злочини, викравши у своєї знайомої у Нововолинську ноутбук та ювелірні прикраси на суму понад 24 тисячі гривень та кошти зі сховища в будинку в селі Лежниця Володимир-Волинського району.

Наступних 60 днів підозрюваний перебуватиме під вартою. 

Санкцією ч.3 ст. 185 КК України за вчинення крадіжки із проникненням у сховище передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.

Джерело: Пресслужба обласної прокуратури