Курси НБУ $ 29.25 € 30.40
Учениця навмання відкривала двері шкільних кабінетів і стріляла в учителів: нові подробиці інциденту

Тривають слідчі дії.

Фото poltavawave.com.ua.

Учениця навмання відкривала двері шкільних кабінетів і стріляла в учителів: нові подробиці інциденту

Правоохоронці підозрюють, що дівчина перебуває у стані афекту — у неї порізані руки. Наразі її мають освідувати на наявність алкоголю чи наркотичних речовин у крові

Дівчину, яка в 11-й школі Полтави поранила вчительок з арбалета, звуть Таїсія. Вона вчилася в школі до 4 класу, потім перевелася в іншу.

Про це повідомляє nnovosti.info з посиланням на «Полтавську хвилю».

Дівчина із зеленим волоссям та сигаретою в зубах спокійно зайшла до школи, піднялася на другий поверх і почала навмання відкривати двері кабінетів та стріляти у вчителів.

 

За словами школярок, які стали свідками події, дівчина з зеленим волоссям та сигаретою в зубах спокійно зайшла до школи, піднялася на другий поверх і почала навмання відкривати двері кабінетів та стріляти у вчителів. Першою на шляху їй трапилася вчителька української мови та літератури. Їй навперейми кинулася завуч — у відповідь 19-річна стрілкиня поранила і її. Знезброювати дівчину кинувся 14-річний учень цієї ж школи. За словами однокласників, дівчина не пручалася — хлопцю вдалося забрати арбалет і стріли, після чого її схопили вчителі.

Як повідомляють працівники школи, у цей день на вході до школи чергувала охоронниця поважного віку. Втім жінка не може пояснити, як трапилось так, що дівчина зі зброєю проковзнула у приміщення. Інцидент розслідує поліція.

Читайте також: Батьки на зборах у школі побили вчительку.

Telegram Channel