На Рівненщині тітка з племінником розрізали патрон «болгаркою» і скалічили себе - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
На Рівненщині тітка з племінником розрізали патрон «болгаркою» і скалічили себе

Стався вибух.

Фото: zbroya.info.

На Рівненщині тітка з племінником розрізали патрон «болгаркою» і скалічили себе

Сьогодні о 18:58 на лінію 103 надійшов виклик про те, що у селі Моквин Рівненського району (раніше - Березнівський) пролунав вибух, внаслідок якого постраждало двоє осіб. Туди прибула лікарська бригада Березнівської підстанції ШМД

За словами потерпілих, вони знайшли в лісі невикористаний набій (патрон) ймовірно для рушниці. Тітка з племінником вирішили його розрізати «болгаркою». Внаслідок цього відбувся вибух. Травмувалося двоє осіб, повідомляє Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги.

Попередній діагноз: ампутація пальця кисті, множинні уламкові поранення обличчя, шиї, грудної клітини, верхніх та нижніх кінцівок.

Потерпілі: жінка (орієнтовно 71 рік). Попередній діагноз: ампутація пальця кисті, множинні уламкові поранення обличчя, шиї, грудної клітини, верхніх та нижніх кінцівок.

Чоловік (орієнтовно 54 роки). Попередній діагноз: множинні уламкові поранення обличчя, шиї, грудної клітини, верхніх та нижніх кінцівок, які супроводжувалися кровотечею.

Бригада «швидкої» надала медичну допомогу відповідно до протоколу та госпіталізували потерпілих до Березнівської центральної районної лікарні.

Про подію повідомлено поліцейським.