Петро Порошенко під час 9-го щорічного Молитовного сніданку: отримання Томосу про автокефалію стало духовною перемогою України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
Петро Порошенко під час 9-го щорічного Молитовного сніданку: отримання Томосу про автокефалію стало духовною перемогою України

«У нас насправді різні молитви, які чинять у православних храмах, домах молитви, мечетях, синагогах, але сьогодні тут у нас одна молитва – молитва за мир, за злагоду, за майбутнє України»

Фото Європейська солідарність.

Петро Порошенко під час 9-го щорічного Молитовного сніданку: отримання Томосу про автокефалію стало духовною перемогою України

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко виступив на на 9-му щорічному Молитовному сніданку

«Сьогодні вже дев’ятий молитовний сніданок, який нас усіх об’єднав. Тут немає політиків. Тут є українці і ті, хто дуже любить Україну. Тут є ті, хто молиться за мир, за Україну, за український народ. Господь чує наші молитви. Господь проводить Україну через дуже важкі випробування, але ми перемагаємо в цих випробуваннях», – переконаний Порошенко.

 

 «У 2014 році, коли на нас напав агресор, країна об’єдналася. І український народ, і наші волонтери, і наші капелани, і наші воїни, й ті, хто допомагав фронту, врятували Україну, зберегли її», – нагадав п’ятий Президент.

 

 «Покоління українців молилися, щоб Господь дарував нам Незалежність і цю країну. І сьогодні ми святкуємо 30 років Незалежності. Я радію що за ці 30 років великі українці і українки робили все для того, щоб цей молитовний сніданок став можливим», – сказав Петро Порошенко.

«Господь дарував нам багато перемог – в тому числі і духовну перемогу, відновлення справедливості, коли його Всесвятість Вселенський Патріарх дарував Томос про незалежність про автокефалію об’єднання українських церков».

«Господь дарував нам багато перемог – в тому числі і духовну перемогу, відновлення справедливості, коли його Всесвятість Вселенський Патріарх дарував Томос про незалежність про автокефалію об’єднання українських церков», – наголосив п’ятий Президент.

«У нас насправді різні молитви, які чинять у православних храмах, домах молитви, мечетях, синагогах, але сьогодні тут у нас одна молитва – молитва за мир, за злагоду, за майбутнє України», – говорить Петро Порошенко.

 

 «Ті, хто зібрались в цьому залі, – об’єднані. І ті, хто дивляться нас по телебаченню в Україні і за її межами. І ті, хто підтримує нас в усьому світі – в тому числі в Конгресі, Палаті представників, Сенаті Сполучених Штатів. У Німеччині, Бразилії, Молдові – величезній кількості єропейських країн, представники яких присутні тут.
Ми об’єдналися, ми віримо в Господа і у нас попереду багато перемог», – сказав Петро Порошенко.

Читайте також: У Зеленського намагаються «відмазати» Трухіна від ДТП, бо він причетний до роздачі зарплат у конвертах - ЗМІ​.