Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
Петро Порошенко: Верховна Рада має негайно збільшити бюджет на субсидії

«При ціні у 20 тисяч гривень за тисячу кубометрів газу 70% українських домогосподарств будуть неспроможні оплачувати комунальні послуги».

Фото Європейська солідарність.

Петро Порошенко: Верховна Рада має негайно збільшити бюджет на субсидії

Верховна Рада має найближчим часом внести зміни до Державного бюджету і збільшити обсяг коштів на субсидії

Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Пооошенко розповів в інтерв’ю Полтавському телебаченню. «Ціна на енергоносії зростає, і єдиний механізм, який може захистити громадян – це надання субсидій», – наголошує Порошенко, інформує eurosolidarity.

«Зелена влада» обіцяла, як прийде до влади, вдвічі знизити тарифи. Днями на біржі була досягнута ціна 22 тисячі гривень за тисячу кубів», – констатує Порошенко.

Якщо за часів нашої команди кількість домогосподарств, які отримували субсидії складала 7 мільйонів, то зараз їх кількість менша 2 мільйонів.

«В першу чергу ми маємо захистити найменш захищені верстви населення. Через який механізм? Через механізм субсидій. Коли ми його запровадили? Тоді, коли в 2015-му році ми зістрибнули з газової голки і перенаправили кошти з кишень олігархів, які отримували їх через НАК «Нафтогаз», безпосередньо через монетизацію пільг, безпосередньо в кишеню тих, хто платить. З одного боку ти стимулював скорочення споживання, з іншого боку гроші залишалися в людей», – нагадав п’ятий Президент.

 

 «Що трапилося зараз? Якщо за часів нашої команди кількість домогосподарств, які отримували субсидії складала 7 мільйонів, то зараз їх кількість менша 2 мільйонів. Механізми субсидій – це абсолютно європейська практика. Частину коштів, які надійшли з Міжнародного валютного фонду, треба негайно, буквально цього ж місяця внести через зміни до закону про Державний бюджет, довести кількість домогосподарств, які мають право на субсидії і підкріплені бюджетом до тих показників, які були при нас. При ціні у 20 тисяч гривень за тисячу кубометрів газу 70% українських домогосподарств будуть неспроможні оплачувати комунальні послуги», – резюмує Порошенко.

Читайте також: В Чернігові чоловіка судитимуть за напис «Зеля х*йло».

Telegram Channel