15-річний підліток загинув під час зйомок відео для TikTok - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
15-річний підліток загинув під час зйомок відео для TikTok

Тривають слідчі дії.

Фото Pixabay.

15-річний підліток загинув під час зйомок відео для TikTok

Подробиці трагедії встановлюють правоохоронці

15-річний підліток загинув під час зйомок відео для TikTok на Дніпропетровщині. Задля розваги і веселого відео він вдихнув газ із балону для заправки побутової техніки й відразу вмер.

Як інформує «ТСН», балон придбала 14-річна дівчина загиблого. Пристрій містив  газом-ізобутан. Трагедія сталася на окраїнах міста. На городніх ділянках.  Микола вдихнув газ і впав мертвим. Підлітки кликали на допомогу, але вже було запізно.

Продавчиня, котра продала балон підліткам, розповіла, що продала пристрій, хоч і знала, що дітям його доручати не можна.

Якщо Путін піде на Україну війною, ніхто не стане силою ..У Кремлі вже «почали торгуватися»: Кулеба про майбутню ..Меркель висунула Зеленському узгоджений з Путіним ультиматум

Газові балони вже вилучили із магазинів. Продавчиня, котра продала балон підліткам, розповіла, що продала пристрій, хоч і знала, що дітям його доручати не можна.

Адміністраторка крамниці Юлія Трошина зазначила, що дівчина переконувала, що вже достатньо доросла, хоча й уточнила, що балон потрібен для відео на TikTok.

Читайте також: «З невідомих причин помер мій синок»: медики не змогли врятувати хлопчика, якому стало погано у таборі (Фото).