У Польщі сталася пожежа в будинку, де проживали заробітчани – один українець загинув - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
У Польщі сталася пожежа в будинку, де проживали заробітчани – один українець загинув

Подробиці інциденту наразі невідомі.

Фото Pixabay.

У Польщі сталася пожежа в будинку, де проживали заробітчани – один українець загинув

У понеділок, 13 вересня, близько 21:00 виникла пожежа в одному з будинків для тимчасових працівників у місті Пясечно (Мазовецьке воєводство)

Як пoвідoмляє Yavp.pl з пoсиланням на goniec.pl, пожежа виникла на піддашю приватного житлового будинку, пристосованому до робітничого хостелу. Там були заквартировані понад 40 тимчасових працівників, переважно з України.

На момент приїзду рятувальників мешканці встигли самостійно покинути палаючу споруду.

На момент приїзду рятувальників мешканці встигли самостійно покинути палаючу споруду. Однак пізніше виявилося, що не всі…12 бригад рятувальників боролися з вогнем майже 4 години й тільки після того, як полум'я було повністю загашене та почалися обшуки згарища, наткнулися на тіло людини. Раніше не було інформації, що хтось міг залишитися всередині.

За поки що неофіційною інформацією, загиблим є громадянин України. Тепер справою займатиметься поліція. Рятувальники припускають, що найбільш ймовірною причиною пожежі стала несправність системи опалення будинку.

Читайте також: У Польщі потяг переїхав 22-річного українця.