Скільки класів на Волині перейшли на дистанційне навчання через COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.37 € 30.64
Скільки класів на Волині перейшли на дистанційне навчання через COVID-19

Одна в селищі Турійськ та ще одна в селі Піщане Камінь-Каширського району.

Фото Суспільного.

Скільки класів на Волині перейшли на дистанційне навчання через COVID-19

У Луцькій громаді на дистанційному навчанні перебуває 14 класів, – розповів директор міського департаменту освіти

У Волинській області станом на 14 вересня на дистанційну форму навчання перейшли 52 класи.

Про це Суспільному повідомила заступниця керівника обласного управління освіти й науки Тетяна Соломіна.

Дві школи повністю перейшли на навчання онлайн. Одна в селищі Турійськ та ще одна в селі Піщане Камінь-Каширського району.

Причина переходу класів на дистанційну форму освіти – збільшення кількості хворих на коронавірус серед школярів.

За її словами Тетяни Соломіної, причина переходу класів на дистанційну форму освіти – збільшення кількості хворих на коронавірус серед школярів.

«Щодня захворюваність коливається від 2-4 дітей, 1-2 педагоги. Ми не фіксуємо масових захворювань, хоча їх більше, ніж було. На сьогодні маємо семеро хворих за добу, 16 учнів перебувають у стані хвороби, а з 1 вересня – 55 дітей, які були хворі. Маємо двоє вчителів, які захворіли», – каже посадовиця.

Освітянка додає: загалом від початку навчального року на COVID-19 в області занедужало 35 школярів та двоє педагогів. «Минулого року дорослі більше хворіли, ніж діти. Початок навчального року показав, що ця хвороба добралася і до дітей», – зазначила Тетяна Соломіна.

У Луцькій громаді на дистанційному навчанні перебуває 14 класів, – розповів директор міського департаменту освіти Віталій Бондар. З його слів, хворих на коронавірус виявили у таких школах: №3, 5, 7, 13, 15, 17, 21, 23 і 24.

Джерело: Суспільне Волинь