У Чорноморську очільниця відділу культури станцювала міському голові на «днюху» «Лебедине озеро» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
У Чорноморську очільниця відділу культури станцювала міському голові на «днюху» «Лебедине озеро»

Це було щось...

Скріншот УНІАН.

У Чорноморську очільниця відділу культури станцювала міському голові на «днюху» «Лебедине озеро»

Ще й «чумний лікар» приперся...

Перед мером міста Чорноморськ Одеської області Василем Гуляєвим розіграли оригінальну виставу просто в сесійній залі міськради.

Відео події опублікували місцеві Telegram-канали, інформує УНІАН.

У приміщенні раптом зазвучала музика з другого акту балету Петра Чайковського «Лебедине озеро», з'явилася і почала танцювати між рядами жінка в балетній пачці, а також пролунав загрозливий голос.

У приміщенні раптом зазвучала музика з другого акту балету Петра Чайковського «Лебедине озеро», з'явилася і почала танцювати між рядами жінка в балетній пачці, а також пролунав загрозливий голос.

«Усім залишатися на своїх місцях. Зберігайте спокій, і все буде не дуже добре. Бо ливньовки, каналізації, підвали - це все мої темні сили, які руйнують місто. І жодна тендітна душа добра, надія на світле майбутнє не виживе, помре сьогодні останньою», - виголосив голос.

На обличчях присутніх читалося здивування, проте піти ніхто не поспішив.

Після цього до зали увійшов хтось у темному костюмі та «дзьобатій» масці чумного лікаря. Міський голова весь цей час стояв і посміхався, дивлячись на те, що відбувається. «Чумний лікар» раптово викликав його на дуель, але був миттєво переможений, судячи з усього, лише одним виглядом мера, бо той нічого на адресу опонента не зробив.

За даними Telegram-каналу Chornomorsk, таким незвичайним чином 15 вересня після завершення апаратної наради чиновники вирішили привітати міського голову з 58-річчям, яке той відзначав 3 вересня. На пуантах фрагмент з балету «Лебедине озеро» станцювала особисто начальниця відділу культури міськради Юлія Кристанова.

На пуантах фрагмент з балету «Лебедине озеро» станцювала особисто начальниця відділу культури міськради Юлія Кристанова.

До слова, з ливнівками, що згадувалися у привітанні меру, в Чорноморська справді є проблеми. Зокрема, повідомлялося, що вихід зливової каналізації міста перебуває в безпосередній близькості до пляжу, а через відсутність осадової камери все, що стікає з території міста під час дощів, потрапляє до моря.

Цього літа там у морській воді вже виявляли кишкову паличку і не рекомендували купатися. Тоді мер Гуляєв особисто вирушав на ревізію міської ливнівки. Він спустився в підземну систему водовідведення дощової води та, набравши воду у стаканчик, заявив, що вона нібито чиста.

«Запаху немає абсолютно жодного. Море у нас чисте. Тому ми чекаємо гостей», - стверджував тоді міський голова.

Схожим чином він показово інспектував підвали багатоповерхових будинків, бо ті є, за його словами, великою проблемою, і обіцяв, що вони будуть «приведені до ладу».

 

Читайте також: «До коханої у вікні, хоч у когута на спині!».