Онлайн молитви та розмови зі священником: в Україні почав діяти мобільний додаток «Моя церква» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.20 € 30.49
Онлайн молитви та розмови зі священником: в Україні почав діяти мобільний додаток «Моя церква»

Застосунок «Моя Церква» доступний до завантажування

Фото Pixabay

Онлайн молитви та розмови зі священником: в Україні почав діяти мобільний додаток «Моя церква»

У стінах Київської православної богословської академії відбулась презентація застосунку

Православна Церква України запустила власний мобільний застосунок «Моя Церква» – ще один місток взаємодії та духовного спілкування з вірянами. Про це повідомили на офіційній сторінці Православної Церкви України у Fasebook. Презентацію, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, провів речник Київської Митрополії Православної Церкви України архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій.

На основі цього застосунку Церква в майбутньому планує розвивати свою присутність в цифровому просторі, – зазначив архієпископ Євстратій.

У першому релізі застосунку «Моя Церква» подано інформацію, яка є найбільш затребуваною у вірян: актуальні новини ПЦУ, молитовник, православний церковний календар, карта храмів ПЦУ – наразі в додатку понад 4500 храмів, і база поповнюється. Особистий кабінет дозволяє персоналізувати застосунок, а для тих, хто хоче поспілкуватися на теми духовного життя, є прямий онлайн-чат зі священником.

Читайте такожУ Луцьку третій день працює благодійна їдальня для нужденних (Відео)

«На основі цього застосунку Церква в майбутньому планує розвивати свою присутність в цифровому просторі, – зазначив архієпископ Євстратій. – Перший реліз носить тестовий характер, ми прагнемо почути вірних, яку інформацію про Церкву та від Церкви вони хотіли б мати в своєму смартфоні. Однак спілкування через додаток, як і всяке віртуальне спілкування, не може і не буде заміняти для вірних особисте спілкування зі священиком, молитву в храмі та участь в богослужінні й таїнствах».