Курси НБУ $ 29.25 € 30.91
18 українців хотіли незаконно потрапити в Польщу: їх затримали

Тривають слідчі дії.

Фото LB.ua.

18 українців хотіли незаконно потрапити в Польщу: їх затримали

З метою пришвидшення перетину кордону та створення комфортних умов прикордонники уже майже місяць використовують електронні пристрої з програмним забезпеченням «SafeBorder» для перевірки COVID-сертифікатів. Це передбачає можливість автоматизованої перевірки чинності документа та його приналежності відповідній особі під час перетинання кордону України

Результатом їх застосування стали 18 випадки виявлення підроблених COVID-сертифікатів, цього тижня у пунктах пропуску на кордоні з Польщею та в аеропорту Львова.

За всіма фактами виявлення підроблених COVID-сертифікатів направлено повідомлення до Національної поліції про виявлення ознак кримінального правопорушення за ч. 4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

З початку використання в пунктах пропуску програмного забезпечення «Safe Border» прикордонниками 7 прикордонного Карпатського загону здійснено перевірку понад 3000 сертифікатів.

Читайте також: Лейтенант поліції вимагав і брав хабаря: його затримали (Фото).

Загалом, з початку використання в пунктах пропуску програмного забезпечення «Safe Border» прикордонниками 7 прикордонного Карпатського загону здійснено перевірку понад 3000 сертифікатів.

За результатами перевірки виявлено майже 60 підроблених документів про вакцинацію. Найбільше таких випадків зафіксовано в пункті пропуску для автомобільного сполучення «Краківець» та у міжнародному пункті пропуску для повітряного сполучення «Львів».

Джерело: 7 прикордонний Карпатський загін
Telegram Channel