Курси НБУ $ 29.25 € 30.77
СБУ отримала вказівку сфальсифікувати проти Порошенка справу за фактом викрадення Чауса – генерал СБУ

Владі потрібно врятувати підлеглих Буданова, який по суті лишився чи не єдиним безвідмовним виконавцем замовлень Банкової».

Фото Європейська солідарність.

СБУ отримала вказівку сфальсифікувати проти Порошенка справу за фактом викрадення Чауса – генерал СБУ

Влада готує чергову провокацію проти Петра Порошенка – про це у Facebook повідомив депутат Київради, генерал-лейтенант СБУ Віктор Кононенко

«За моєю інформацією, з цією метою Служба безпеки України отримала вказівку фальсифікувати кримінальне провадження, відкрите за фактом викрадення екс-судді Миколи Чауса. Того самого Чауса, якого, за даними ЗМІ і молдовської сторони, викрали в Молдові співробітники вітчизняного ГУР. Того самого Чауса, якого СБУ «відбило» у НАБУ, а потім генпрокурор Венедиктова, всупереч кримінальному процесу, посилаючись на значний суспільний резонанс, «закріпила» за Службою безпеки власним рішенням», – нагадав депутат Київради.

«Як уже загальновідомо, Чаус не дає жодних «викривальних» свідчень, заради яких його по суті і викрадали.Тому «ліпити» вирішили самі. Так, саме «ліпити», а не розслідувати. Нагадую, що кримінальне провадження відкрите за фактом викрадення екс-судді в Молдові та незаконного потрапляння його в Україну. Незважаючи на те, що молдовська сторона встановила всі обставини злочину і навіть застосувала каральні заходи стосовно власних громадян, залучених до операції українського ГУР, розслідувати це питання ніхто не збирається», – констатує Кононенко.

Для переконливості – всі необхідні атрибути: допити оточення Петра Олексійовича, обшуки, інформаційні вкиди, тобто все те, що Банкова добре навчилася робити за останні роки.

«Владі потрібно врятувати підлеглих Буданова, який по суті лишився чи не єдиним безвідмовним виконавцем замовлень Банкової. Тому вирішили перетворити провадження на черговий хайп. У НАБУ витребували матеріали, що стосуються епізоду втечі Чауса з України в 2016 році, і планують «втюхати» суспільству, що реальне викрадення екс-судді було здійснене оточенням п’ятого Президента саме тоді, а в 2021 «викрадений сам втік з полону» та повернувся на Батьківщину», – зазначає Кононенко.

«Для переконливості – всі необхідні атрибути: допити оточення Петра Олексійовича, обшуки, інформаційні вкиди, тобто все те, що Банкова добре навчилася робити за останні роки. У цій ситуації радує єдине – влада боїться і розуміє, що продовжує втрачати позиції. Звідси безглуздість, жорсткість і беззаконність її вказівок. Якби в її розпорядженні був хоча б один реальний матеріал щодо зловживань Порошенка, вона давно вже б його використала. Тому пройдемо і цей епізод, який стане ще одним фактичним доказом зловживань «зеленої влади» і за який, як і за всі інші порушення Закону, їй вже невздовзі доведеться відповідати», – резюмує Віктор Кононенко.

Читайте також: ДБР з 23 серпня не може встановити, чи був «слуга народу» Трухін за кермом під час ДТП​.

Telegram Channel