Немає слів...

Фото ФК "Минай".

Горе-футболіст показав уболівальникам непристойний жест

Нападник «Миная» Євген Селезньов опинився в центрі чергової конфліктної ситуації.

Це сталося під час матчу 8-го туру УПЛ між «Ворсклою» і «Минаєм» (2:0), інформує УНІАН.

У другому таймі Селезньов був замінений і полтавські вболівальники недружньо проводжали футболіста. З трибун було чути свист, а також вигукування «Селя - довбо**б».

Селезньов не став ігнорувати вигуки з трибун, а показав у відповідь середній палець.

Минулого року Селезньов повернувся в УПЛ, заявивши, що його мета - побити рекорд по голах в історії чемпіонатів України, який ділять Максим Шацьких і Сергій Ребров (по 123 голи). На рахунку Селезньова 116 голів у чемпіонатах України.

Минулий сезон Селезньов починав у складі «Колоса», але в зимове міжсезоння зі скандалом був відрахований з клубу. Відрахування було пов'язано з порушенням режиму.

У складі «Колоса» Селезньов провів 12 матчів, забивши 5 голів (всі - з пенальті). У другій половині сезону форвард не грав.

За час перебування в Україні у Селезньова також стався конфлікт з хорватським тренером СК «Дніпро-1» Ігорем Йовичевичем, який просив футболіста розмовляти українською.