Стрілянина в університеті Пермі: батько вбивці виявився найманцем, що воював на Донбасі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
Стрілянина в університеті Пермі: батько вбивці виявився найманцем, що воював на Донбасі

Фото ілюстративне.

Фото: potsreotizm.livejournal.com.

Стрілянина в університеті Пермі: батько вбивці виявився найманцем, що воював на Донбасі

Чоловік нібито працює найманцем ще з часів чеченської війни

Батько 18-річного російського студента Тимура Бекмансурова, який 20 вересня застрелив шістьох осіб у Пермському державному університеті, виявився бойовиком-найманцем. Він воював у багатьох гарячих точках, у тому числі на Донбасі. Про це повідомило видання Znak з посиланням на сусідів родини, передає 5 Канал.

Сусід також розповів, що студент-убивця з дитинства бачив зброю: «Кілька батьківських стволів у цій квартирі досі зберігаються, Тимур на них і вчився стріляти».

Один сусід, попросивши не називати свого імені, розповів: «Батько Тимура не живе з ними. Нібито десь в Удмуртії. Знаю, що на життя заробляє війною. Ще з чеченської найманцем працював і потім майже по всіх гарячих точках воював, включно з Донбасом».

Як пише видання, сусід також розповів, що студент-убивця з дитинства бачив зброю: «Кілька батьківських стволів у цій квартирі досі зберігаються, Тимур на них і вчився стріляти».

Нагадаємо, що відбулося масове вбивство в університеті Пермі: загинули щонайменше 8 осіб.