У Нововолинську питання щодо дистанційного навчання поставлять руба з понеділка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.27 € 30.61
У Нововолинську питання щодо дистанційного навчання поставлять руба з понеділка

Дали час вакцинуватися.

Фото karpus.borys.

У Нововолинську питання щодо дистанційного навчання поставлять руба з понеділка

Якщо 27 вересня ситуація зі щепленнями в освітніх закладах не зміниться, учні 5-11 класів йдуть на дистанційне навчання

З 23 вересня в Україні «жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняла Державна комісія ТЕБ та НС.

Карантинні обмеження найбільше торкнуться освітнього процесу. Заклади зможуть працювати офлайн лише за умови вакцинації не менше 80% персоналу хоча б однією дозою щеплення від COVID-19.

На сьогодні у Нововолинській громаді відповідний відсоток вакцинованих є у трьох закладах: Грибовицькій гімназії, Грядівському ліцеї та Низкиничівському закладі дошкільної освіти. У решти показник трохи менший. Про це інформує мер Нововолинська Борис Карпус.

Тому, аби не відлучати дітей від звичного навчання, а персоналу ліцеїв дати час вакцинуватися, міська комісія ТЕБ та НС прийняла рішення продовжити очне навчання ліцеїстів до 27 вересня.

Міська комісія ТЕБ та НС прийняла рішення продовжити очне навчання ліцеїстів до 27 вересня

Якщо у понеділок ситуація зі щепленнями в освітніх закладах не зміниться, учні 5-11 класів йдуть на дистанційне навчання, 1-4 класи та дошкільнята продовжуватимуть звичний освітній процес.

«Закликаю усіх мешканців, зокрема педагогів зробити вакцинацію від коронавірусної хвороби та бути відповідальними. Лише так ми зможемо повернутися до звичного життя без пандемії», - звернувся до городян Карпус.

Читайте також:У Ковелі на тиждень перекривають рух через залізничний переїзд