«Грали у рівність»: Зеленський відчитав ООН через вакцини (Відео виступу) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.35 € 30.57
«Грали у рівність»: Зеленський відчитав ООН через вакцини (Відео виступу)

Волинь-нова

«Грали у рівність»: Зеленський відчитав ООН через вакцини (Відео виступу)

Глава держави назвав ліки знаряддям для дискримінації

Президент Володимир Зеленський під час виступу на Генасамблеї ООН порівняв розподіл COVID-вакцин у світі з розподілом рятувальних шлюпок і назвав ліки знаряддям для дискримінації.

Про це інформує Українська правдаз посиланням на виступ Зеленського на Генасамблеї ООН.

 «Ми грали у рівність, ми грали у єдність. Де одна справа - ділити спільні цілі, інша – спільно ділити вакцини.

- Виявилося, що у статтях про рівність, як у рекламах, є зірочка і напис дрібним шрифтом: всі ми люди, всі ми в одному човні, але рятувальні шлюпки першими отримають пасажири першого класу, - сказава глава держави

Виявилося, що у статтях про рівність, як у рекламах, є зірочка і напис дрібним шрифтом: всі ми люди, всі ми в одному човні, але рятувальні шлюпки першими отримають пасажири першого класу.

 Україна не чекала допомоги від інших і допомагала іншим, не чекаючи подяки. Ми відправляли в Італію своїх медиків, відправляли необхідні засоби, Україна допомагала всім, хто потребував цього, коли світ забув, що пандемія не назавжди і всі держави колись знову зберуться саме тут, але як вони тепер будуть дивитись один одному в очі».

Крім того, Зеленський сказав, що «хто міг уявити, що колись знаряддям для дискримінації стануть саме ліки». А ще нагадав, що в Україні триває війна і за цей час загинуло 15 тисяч людей.

Нагадаємо: Рік тому глава Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреісус попередив, що світ на межі «катастрофічного морального падіння» через нерівномірний розподіл вакцин проти COVID-19.

Читайте також:У Луцькій громаді вакциновані 75% педпрацівників шкіл. Чи буде дистанційка (Відео)