Разумков припустив, що закон про олігархів Зеленського оскаржать в Конституційному суді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.29 € 30.58
Разумков припустив, що закон про олігархів Зеленського оскаржать в Конституційному суді

Голова Верховної Ради каже, що депутати самі допустили колізію.

Фото Вадима ЧУПРИНИ.

Разумков припустив, що закон про олігархів Зеленського оскаржать в Конституційному суді

Голова Верховної Ради вважає, що цей документ містить колізію поправок

Процедура, за якою ухвалювалювали цей документ, дає можливість опозиції заблокувати процес деолігархізації через Конституційний Суд.

Таку думку висловив Дмитро Разумков в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» на телеканалі «Україна», передає «Укрінформ».

Це була вільна діяльність колег, які запустили цей процес.

«Автори поправок, які не були підтримані, мали можливість виступити. Це конституційна можливість. І те, що було зроблено, дає сьогодні можливість опозиції звертатися до Конституційного Суду для того, щоб знову заблокувати цей процес. Мені здається, що це було зроблено навмисно вчора для того, щоб створити умови для подальшого блокування процесу деолігархізації. Навіщо – це інше питання», – заявив спікер.

Він нагадав, що зазначений закон, який був розглянутий 23 вересня у другому читанні постатейно, коли на засіданні головував перший заступник Голови ВР Руслан Стефанчук, містить певну колізію.

Читайте також: Зараз ми проживаємо епізоди з серіалу «Слуга народу», – Рябошапка.

«Що зараз відбувається? Дійсно, це колізія, але рішення Верховною Радою прийнято. Якщо ми говоримо про те, що вчора відбувалося в Раді, це окрема дискусія, тому що така процедура, так звана процедура, застосовувалася вперше в стінах Верховної Ради України. Я не можу її назвати нормальним підходом до роботи Верховної Ради. Це не скорочена процедура, такої процедури немає. Це не 119-та стаття (Регламенту ВР, - ред.), це комбінація двох статей – 119-ї та 45-ї. У 45-й – частини її суперечать одна одній. І це була вільна діяльність колег, які запустили цей процес», – зазначив Разумков.